ferrari

Właściciel „Ferari” – duma dla Enzo!

przez • 26/02/2015 • Wiadomości, WideoKomentarze (0)

Większość osób próbujących swoich sił na polu komediowym, odnajduje się w tym tak dobrze jak dziobak (taki zwierzak) w byciu prezydentem USA. Przykłady można dwoić i troić – Karol Starsburger, czy też redakcyjni koledzy na czele z Rustym i Ernestem Mrównicą.

Twórców filmiku „Enzo’s Dream: A Teenager’s Incredible Story of Ferrari Ownership” (Marzenia Enzo: Niesamowita historia nastolatka będącego właścicielem Ferrari) należałoby zaliczyć do grona tych, którzy potrafią wprawić swoich odbiorców w śmiech. Nabijają się oni ze stereotypowego właściciela samochodu, tj. Ferrari (coś więcej niż tylko auto).

Poznajcie głównego bohatera tejże produkcji. Domniemany Damien Stonebrook, syn bogatego reżysera, dzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z posiadaniem „Ferari”. Tłumaczy, w jaki sposób związał się z tym samochodem – zaczęło się od rozwalenia w wyścigu ulicznym BMW M3 E93 (kabriolet), który był prezentem otrzymanym na szesnaste urodziny. W miejsce doszczętnie zniszczonego pojazdu wjechało więc nowe Ferrari 458 Italia. W końcu nie można zastąpić 420-konnego samochodu, którego nie było w stanie się okiełznać, czymś słabszym.

„Car Bros”, stojący za tym filmikiem, wykonali fantastyczną robotę. Już sam napis na koszulce „Ferari” wraz z logiem Mustanga daje pojęcie o tym, jaki jest przekaz ich dzieła! Mogliby z dumą powiedzieć – „parodiować to my, ale nie nas!”.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *