Toyota Land Cruiser V8 30kmhpl

UE zabiła Toyotę Land Cruiser

przez • 27/02/2015 • WiadomościKomentarze (0)

Jest takie powiedzenie, że niejeden dobry koleżka zmarnował się przez kobiety. Można też powiedzieć, że niejedna dobra fura zmarnowała się przez UE. Teraz przez działania biurokratów z Brukseli będziemy musieli pożegnać niezłe mięsko, jakim jest Toyota Land Cruiser V8.

Z uwagi na zaostrzenie norm emisji spalin ten wóz zostanie wycofany z oferty Toyoty na Starym Kontynencie (nie dotyczy wschodnich rubieży). W Polsce pozostanie w salonach do jesieni 2015 roku. Wszyscy, którzy do tej pory wahali się z zakupem tego modelu muszą więc nieco przyspieszyć swoją ewentualną decyzję. Japońska marka zaproponowała nawet dodatkową formę zachęty.

Będzie nią specjalna wersja nazwana niezwykle finezyjnie – Land Cruiser V8 Limited. Wóz zostanie wyposażony na poziomie najbogatszej odmiany Prestige + Invincible, ale z kilkoma bonusami. Wśród nich najważniejsza jest 4-strefowa klimatyzacja. Dodatkowo, w kanapie zamontowano maty grzewcze, a do dyspozycji kierowcy oddano system MetaTrak z aplikacją mobilną.

Jednak bezdyskusyjnie najważniejszy element wyposażenia pożegnalnego LCV8 to – uwaga, uwaga – oznaczenia Limited (!). (Kurtyna w dół).

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *