polish tipster otwieracz2

„our Polish tipster Siusiak” (c) Carscoops – żart 30kmh.pl

przez • 17/03/2015 • Absurdalne, Najabsurdalniejsze, WiadomościKomentarze (0)

Niedawno, opublikowaliśmy newsa – Wypadek McLarena w Polsce! Zdawałoby się, że na tym poprzestaliśmy, ale nie…

Wyszliśmy z tym filmikiem na arenę międzynarodową, coby pokazać światu, że takim zaściankiem nie jesteśmy, rozbijamy się wszakże McLarenami. W końcu jest co pokazywać! Poinformowaliśmy chłopaków z www.carscoops.com o tym filmiku, a przy okazji wysililiśmy się opisując całą sytuację na wzór naszej wiadomości opublikowanej na łamach 30kmh. Wszystko z naszej strony wydawałoby się być w porządku, gdyby nie jedno małe „ale”.

Z racji naszego, słusznego zresztą, poczucia niższej wartości, w rubryce „Name” zamiast wpisywać 30kmh, wpisaliśmy starosłowiańskie słowo „Siusiak”. Jest internet, jest możliwość pozostania anonimowymi – dlatego korzystamy z tej możliwości bardzo łapczywie, garściami wręcz! Chociaż w tym przypadku ideologia była nieco głębsza, w swej płytkości…

Adresujemy te słowa przede wszystkim do kobiet, bo faceci powinni zrozumieć poczucie humoru rodem z podstawówki (w końcu w nas, fanach motoryzacji, gdzieś tam drzemie 9-letni gówniarz – w naszym konkretnym wypadku notorycznie się ujawnia). Wyobraźcie sobie, drogie Panie, że przeglądacie rokrocznie ogromną liczbę newsów na portalu zagranicznym. Pewnego dnia, czytacie o wypadku, który miał miejsce w Polsce, przekopujecie się przez szereg angielskich słów (znowu), i nagle, ni stąd ni zowąd, natrafiacie na polskie słowo, które jest dla tekstu tym czym wisienka dla tortu! I nie jest to słowo „biedronka”, ani niechlubnie spopularyzowane „kur*a”. Tylko…

Siusiak!

Nie wiem jak na Was to działa, ale nam od razu robi się cieplej na sercu. Wszelkie depresyjne myśli spowijają się w otchłani nieistnienia, ot tak, po prostu. A wszystko za sprawą tego jakże magicznego słowa, nieświadomie użytego przez Johna Halasa – „Back to the accident, our Polish tipster Siusiak gave us a rundown on what allegedly (and we stress that) happened:„. Jeszcze raz – „our Polish tipster Siusiak”!

Tak „dolnolotne” żarty działają skutecznie na mózgi osób, które bez zażywania środków odurzających, są w stanie wyłączyć w swoim mózgu połowę szarych komórek. Coś na wzór cylindrów w silnikach Chryslera HEMI. Czy też macie tak jak my? Czy może do lekarza pora się skierować?

Zawsze też możemy się usprawiedliwiać nadchodzącym Prima aprilis… albo tym, że „Seagull Prank” był sto tysięcy razy bardziej podły.

 Screenshot:

polish tipster otwieracz

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *