Zrzut ekranu 2015-02-12 (godz. 09.49.08)

NYPD może się schować! Dubaj napiera

przez • 12/02/2015 • Wiadomości, WideoKomentarze (0)

Praca pracy nierówna. W jednym kraju ta sama robota w pełni zasługuje na przedrostek marzeń, a w innym przez wzgląd na nędzne płace już nie. Jednak harda ręka sprawiedliwości czuwa i jak to mawiają – zawsze jest coś za coś.

Według niektórych Biblia to mądra książka. Jednak alternatywnym źródłem wszechstronnej wiedzy, porad życiowych i morałów może być też South Park. Podczas przeprowadzania lekcji mającej na celu uświadamianie uczniów o warunkach życia muzułmanów, Pani Garrison przyświecały szlachetne cele – wzbudzić poczucie empatii w swoich podopiecznych. „Dowiedzmy się dlaczego muzułmanie są taki podirytowani. Po pierwsze w islamie nie można czego? Uprawiać seksu, dobrze. To byłoby akceptowalne gdyby nie fakt, że nie mogą również… Ktokolwiek? Masturbować się. Dobrze, masturbowanie się jest surowo zakazane. A co wiemy o miejscu, w którym żyją? Żyją w? Piasku! Teraz postawcie się w ich sytuacji. Jest piątkowy wieczór – nie możesz uprawiać seksu, ani się masturbować, piasek jest w Twoich oczach i najprawdopodobniej napiera na Twoje cztery litery. I teraz oglądasz kreskówkę, wyprodukowaną w kraju gdzie faceci mogą zaliczać kobiety na prawo i lewo, w której obrażają Twojego proroka. Wiecie co? Ja też byłbym wkurwiony!” – powiedział.

I teraz zastanówmy się – co z tego, że jeżdżą Ferrari F12 Berlinetta, Bugatti Veyronem, Audi R8, Nissanem GT-Rem i innymi? No i co z tego?! Ego zostało po raz kolejny obronione – od razu zrobiło lżej na sercu i czuję się lepiej ze sobą… Nawet jeśli w moich rękach będę dzierżyć kluczyki od Cinquechento!

Grunt by policyjnych syren nie zabrakło.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *