Zrzut ekranu 2015-02-10 (godz. 10.00.07)

Może zmienisz bieg?

przez • 10/02/2015 • Wiadomości, WideoKomentarze (0)

Z okazji nadchodzących walentynek, Ford zaprosił paru facetów na randkę w ciemno z ładną blondynką. Nieskorzystanie z tej propozycji byłoby grzechem, prawie tak poważnym jak zberezeństwo w postaci szeroko rozumianej wstrzemięźliwości.

Po pogawędce w barze, reprezentantka płci pięknej zaprosiła grono szczęściarzy na przejażdżkę swoim Mustangiem… Słysząc taką propozycję można odlecieć! Zresztą, w głowach „randkowiczów” z pewnością pojawiły się natrętne monotematyczne myśli, jednoznacznie nacechowane pewną nutką napięcia seksualnego, które spowodowały somatyczne objawy – postawiony maszt, czyli 21-szy palec, czyli trzecia noga. Niestety, czar prysł tak szybko jak owa blond piękność nieporadnie chwyciła w swe dłonie drążek biegów. I równie niezdarnie ruszyła z miejsca.

Kiedy warunki fizyczne są dogodne, a motoryka szwankuje, recepta jest prosta – należy ukrócić smycz, przejąć kontrolę. W tym przypadku nad samochodem. Niemoralne propozycje tego typu padły i odbiły się bez echa.

Randka obyła się bez oczekiwanego happy endu, choć na spektakularność obrotów spraw nie można narzekać. Sprawdźcie sami!

Wideo:

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *