dodge law

Dodge zakpił z Hołowczyca!

przez • 11/03/2015 • Wiadomości, WideoKomentarze (0)

Na pytanie kto jeździ przepisowo 500-konnym samochodem, istnieje tylko jedna prawidłowa odpowiedź – Hołek! No i właśnie jego amerykański odpowiednik został przyłapany na zbyt powolnej jeździe…

Scenę z amerykańskim Krzysztofem Hołowczycem uwiecznił Dodge na jednej z ich nowej serii reklam, w których główną rolę grają wyluzowany policjant i jego pluszowy kumpel. Ta dwójka w czynie społecznym edukuje innych kierowców, zaszczepiając w nich prawidła wyciągnięte wprost z kanonu drogowego Dodge’a.

Pokrótce – w świetle kodeksu tej amerykańskiej marki, każdy powinien dążyć do posiadania Challengera lub Chargera, najlepiej w topowej wersji silnikowej SRT Hellcat. Prowadząc którykolwiek z powyższych, nie wolno wstrzymywać ruchu, zmieniać biegu na wyższy poniżej czerwonego pola na obrotomierzu oraz słuchać spokojnej muzyki. Nie wspominając o dopuszczeniu do sytuacji, w której damy się wyprzedzić jakiemuś Volkswagenowi Passatowi – to istna potwarz!

Jak przystało na prawdziwego polaka-katolika, należy publicznie, dumnie, pysznie i z należytą pogardą, zganić Dodge’a za ich niemoralnie niemoralną reklamę. Niech naszym ambasadorem w walce z amerykańską marką będzie Hołowczyc albo chociaż… Dziewulski.

Ciebie prosimy – wysłuchaj nas Panie!

Wideo:

 

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *