Duzy Stig 30kmh (9)

Brytyjska ofensywa na Warszawę

przez • 26/01/2015 • WiadomościKomentarze (0)

Oswojony kierowca wyścigowy ze stajni Top Gear – Stig – 25-stycznia wyruszył na podbój Europy. A właściwie tylko i aż jego 9-metrowy pomnik wykonany z włókna szklanego…

Jak na pomysłowych Brytyjczyków przystało, i tym razem wymyślili coś ciekawego, a z pewnością nietuzinkowego. Wielka figura człowieka w białym kombinezonie jest jeżdżącą reklamą na cześć nowego (międzynarodowego) kanału – BBC Brit. Na ekranach telewizorów już od 1-szego lutego będziemy mogli śledzić między innymi poczynania pociesznej trójki prezenterów – kapitana powolnego (kapitan Snuja), przerośniętego orangutana i chomika.

Ciężarówka wioząca dużego Stiga (i nie chodzi tu o amerykański odpowiednik z brzuszkiem) będzie podróżować po Europie. Zahaczy o Amsterdam, Berlin, Poznań, by wreszcie zawitać do Warszawy.

Nie jest uzbrojony

Zgodnie z instrukcją obsługi, 9-metrowy Stig powinien być myty wyłącznie w ręcznej myjni, uściślając – w ciepłej wodzie z mydłem.

Kilka wskazówek co robić w razie spotkania. Przede wszystkim nie wolno panikować, duży Stig nie oznacza od razu dużych kłopotów… Należy być spokojnym, unikać kontaktu wzrokowego. Najlepiej powolutku oddalić się od niego. W żadnym wypadku nie karmić!

Zdecydowanie jego najmocniejszą stroną jest maksymalna prędkość z jaką może się poruszać o własnych siłach – spektakularne 30 kilometrów na godzinę!

W pełnej krasie:

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *